Vrhy/Litters

Vrh A *17.4.2015 - Lola x Bunny, narozena 3 mláďata, 2 samci, 1 samice

Důležité informace

Vzhledem k tomu, že je situace v ČR taková, že u většiny ježků ušatých je pravděpodobná příbuznost a není tedy ani u našich ježků stoprocentně vyloučeno, že jsou si vzájemně příbuzní, nedoporučujeme naše odchovy k využití do chovu. Rádi Vám je nabídneme jako domácí mazlíčky. Základní podmínkou je zajištění ubikace o minimální délce 120 cm a možným pouštěním mimo ubikaci.

Mláďata do nových domovů odcházejí zdravá, absolutně soběstačná, a s krmivem, na které jsou zvyklá, asi na týden. 

Nabízím pouze zdravá mláďata. Pokud se s Vaším ježkem stane něco do věku 6 měsíců, na základě pitevní zprávy od veterináře, která potvrdí, že problém se u zvířete vyskytl již v době nákupu, nahradím jej jiným zvířetem ve stejné hodnotě. Vyhrazuji si právo opakování veterinárního vyšetření/pitvy (na své náklady). Záruka nezahrnuje zdravotní problémy zvířete v důsledku nedbalosti, nehod a léčitelné nemoci. Za zdraví neručím v případě, že ježek žil nebo cestoval při teplotách, které nebyly v rozmezí 22-27°C a nebyl krmen hmyzem minimálně 3x týdně. Záruka se rovněž nevztahuje na ucpání trávicího traktu nebo střevní potíže způsobené krmením zmrazeného nebo sušeného hmyzu, potíže způsobené požitím terarijní dekorace (nebo jiných pro ježky nepoživatelných látek), alergie a související zdravotní stav, zlomeniny, vnitřní zranění a nemoci způsobené nedbalostí nového vlastníka. Nejsem zodpovědná za veškeré náklady vzniklé v průběhu léčby ježka.

Rezervační poplatek požaduji uhradit v dohodnutém termínu, jinak rezervace zaniká. Rezervační poplatek se odečítá z celkové ceny zvířete při jeho převzetí. Pokud z nějakého důvodu nebudu moci ježka dodat, rezervační poplatek Vám vrátím, nebo dodám zvíře z dalšího vrhu, dle dohody. Pokud si v dohodnutém termínu ježka nevyzvednete, nebo se nedohodnete na termínu vyzvednutí nejdéle do 3 měsíců jeho věku, rezervace Vám bude zrušena, zvíře nabídnuto k dalšímu prodeji a poplatek použit na úhradu jeho ubytování a krmení.

Taktéž si vyhrazuji právo na výběr nového majitele. Může se stát, že nějakého zájemce odmítnu, např. kvůli špatné komunikaci, nedodržení úmluvy, negativní zkušenosti z předchozí komunikace, na základě záporných referencí, podezření z množitelství apod...

Odběr mláďat je možný osobně v Praze na Hájích. Po domluvě lze i na Opatově, Měcholupech, Hostivaři, Modřanech a okolí, na Staroměstské a okolí, případně se můžeme domluvit na předání někde u metra (trasy A, B i C) - dle časových možností, vyjímečně v okolí Kostelce nad Labem, Mlékojed a Železné Rudy.  Za cenu benzínu  dovezu i jinam dle dohody (záleží na momentálních časových možnostech), případně pošlu dopravcem, specializujícím se na přepravu živých zvířat, dávám však přednost osobnímu předání, ježeček se tak nemusí zbytečně stresovat.

S novými majiteli jsem i nadále v kontaktu a ráda jim se vším poradím, na oplátku budu ráda za informace a fotky ježečků z nových domovů.

Rezervace

VOLNÝ - je možné si ježečka rezervovat

PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE - rezervační poplatek zatím nebyl uhrazen

ZÁVAZNÁ REZERVACE - byl zaplacen rezervační poplatek, ježeček je definitivně zamluven a není již v nabídce

V NOVÉM DOMOVĚ - mládě je již u svého nového majitele